درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
hamideh smi
امتیاز: 30769
رتبه:23
0
265
8
224
دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر _ IT پروفایل کاربر

ویدیوهای پیشنهادی

روش های تبلیغاتی آنلاین در تجارت الکترونیک_قسمت دوم

تاریخ 19 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 111

روش های تبلیغاتی آنلاین در تجارت الکترونیک_قسمت دوم

به نام خدا،سلام به همه ی کاربران itpro ای.همان طور که از عنوان مقاله مشخص است در این پست قرار هست به ادامه ی توضیحات درباره ی روش های تبلیغاتی آنلاین بپردازیم.
در مقاله اول به 9 مورد از آنها اشاره کردیم و در این مقاله نیز ادامه ی آنرا برای شما بازگو می کنیم.

از دیگر عواملی که بسیار موثر واقع می شود می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

10.همکاری کردن با دیگران:به عنوان یک صاحب کسب و کار برای اینکه برند خودتون رو به همه معرفی کنید می بایست با دیگران نیز همکاری کنید و این همکاری می تواند با یک برند و شرکت معتبر دیگر باشد و یا با کارکنان صاحب کسب و کار،بنابراین یک کارآفرین نمی تواند بدون هیچ همکاری و تبلیغاتی برند خود را به دیگران معرفی کند.

11.طراحی کارت ویزیت جذاب:از دیگر عوامل موثر تبلیغاتی می توانیم به داشتن یک کارت ویزیت جذاب اشاره کنیم که در تجارت الکترونیکی هم کارت ویزیت می تواند یک لوگوی جذاب و مطرح کننده ی برند باشد.

12.استفاده از خلاقیت:هر فعالیتی برای اینکه از سایر فعایت ها متمایز گردد و بهتر و بیشتر دیده شود نیازمند خلاقیت است.بنابراین تجارت الکترونیک و تبلیغات آنلاین نیز خلاقیت می طلبد که برای مثال شما باید در طراحی لوگو،وبسایت و یا هر طرح دیگری از برندتون از خلاقیت منحصر به فرد استفاده کنید.این خلاقیت می تواند در به کار گیری رنگ ها،استفاده از یک شعار مشترک،جمله ی منحصر به فرد و....باشد.

13.میزبانی یک رویداد یا کلاس آموزشی:یکی دیگر از عوامل موثر تبلیغاتی میزبانی است که می تواند در قالب میزبانی یک رویداد مثل نمایشگاه،کارگاه و... ویا میزبانی یک کلاس آموزشی صورت گیرد به این ترتیب شما می توانید نام تجاری خود را به دیگران معرفی کنید.

14.گرفتن کارت اعتباری دیگران:زمانیکه شما میزبانی یک رویداد یا کلاس آموزشی را برعهده می گیرد و یا در مکانی حاضر می شوید سعی کنید با گرفتن کارت تجاری دیگران و یا جویا شدن از نام برند آنها و حتی پر کردن فرم توسط افراد برای نوشتن ایمیل شان و..... با آنها همچنان در ارتباط باشید و خبرها و رویدادهای سایت خود را برای آنها بفرستید تا مطلع شوند.

15.بازاریابی از طریق ایمیل:بازاریابی از طریق ایمیل از روش های قدیمی در این حوزه است که صرفا شما با داشتن ایمیل افراد می توانید آنها را از تخفیفات،مهم ترین اخبار و رویدادها و...مطلع کنید.

روش های تبلیغاتی آنلاین در تجارت الکترونیک_قسمت دوم


16.تبلیغ کردن از طریق ماشین:شاید شما هم این مدل تبلیغات را دیده باشید که ماشین هایی رو با آرم شرکت پوشانده و با نوشتن شعارهاو نام آن برند تجاری برروی اتومبیل در رویدادها و نمایشگاه های متعدد شرکت می کنند و به این ترتیب نام تجاری خود را معرفی می کنند.

17.استفاده از بادکنک های تبلیغاتی:

18.شرکت در مسابقات محلی:شرکت در مسابقات محلی،شهری یا منطقه ای هم در این حوزه موثر واقع می شود.

ITPRO باشــید.

نویسنده:hamideh-smi7
منبع:انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری از مطلب تنها با ذکر منبع و نام نویسنده مجاز است.

برچسب ها
ردیف عنوان
1 روش های موثر در تبلیغات آنلاین در تجارت الکترونیک_قسمت اول
2 روش های تبلیغاتی آنلاین در تجارت الکترونیک_قسمت دوم
دوره مجموعه کل دوره
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید