درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
hamideh smi
امتیاز: 30769
رتبه:23
0
265
8
224
دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر _ IT پروفایل کاربر

ویدیوهای پیشنهادی

رویکردهای تبلیغات در آینده تجارت الکترونیک چگونه خواهد بود؟

تاریخ 19 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 125

رویکردهای تبلیغات در آینده تجارت الکترونیک چگونه خواهد بود؟

فناوری اطلاعات جدید از جمله: رسانه های اجتماعی،گجت های پوشیدنی،واقعیت مجازی و... دقت صنعت تبلیغات را بالا برده اند.رفتار مصرف کنندگان نیز در جهت این پیشرفت سریع و تغییرات،به سرعت تغییر می کند.در سال 2017 در حال مشاهده ی حجم وسیعی از سطح تبلیغات هستیم که به صورت کاملا دیجیتالی صورت می گیرد و میلیارها و حتی تیلیاردها بابت آن هزینه می شود.نوآوری های موجود در تکنولوژی به طور مداوم دارای چشم انداز ها و رویکردهایی برای صنعت تبلیغات می باشدو استراتژی ها و روش های سنتی به سرعت از بین خواهند رفت.که در صورتی که تبلیغ کنندگان و مدیران با روش های جدید و رویکردها آشنا نباشند نمی توانند با دنیای تکنولوژی همراه شوند و از مسیر رقابت خارج خواهند شد.

رویکرد اول:تغییرات به سمت شخصی سازی و پویا شدن پیش خواهد رفت:


به این صورت که شما می بایست براساس تاریخچه ی مرورگر کاربرانتان برای آنها تبلیغ کنید در این صورت زمانیکه آنها به موضوعی علاقه مند باشند تبلیغات شما که در جهت علاقه مندی آنها خواهد بود را بیهوده و از تبلیغات مزاحم تلقی نمی کنند تکنولوژی تحلیل رفتار مصرف کننده به شما اجازه میدهد که مطابق با تاریخچه مرورگر کاربر و موقعیت مکانی،زمانی و علاقه مندی های وب به او سرویس و خدمات ارائه دهید و بازار هدف خود را به خوبی بشناسید.

رویکرد دوم:کانالهای تبلیغاتی در حال یکپارچه شدن هستند:


هر چقدر که استفاده ی کاربران از ابزارآلات تکنولوژی بیشتر باشد تحلیل رفتار آنها نیز سخت تر و پیچیده تر است بنابراین با تبلیغات در همه ی این تکنولوژی ها می توانید کلیه ی رفتارهای کاربران را در نظر گرفته باشید و طی بازه زمانی طولانی مدت کیفیت و میزان تاثیرگذاری آنرا بررسی کنید.

رویکرد سوم:مدلهای اختصاصی ، اطلاعات مفیدی را ارائه می کند:


بودجه تبلیغات خود را تحت نظر داشته باشید و آنرا به سمت عملکرد پیش ببرید.درک همه جانبه از تبلیغات خود داشته باشید و از آنها برای کاستی های خود استفاده کنید.و در نهایت مدلهای اختصاصی کاربردی در تبلیغات تان را مورد بررسی قرار دهید.
ITPRO باشید.منبع:INC


نویسنده:Hamideh-smi7
منبع:tosinso.com
هرگونه نشر و کپی برداری از مطلب تنها با ذکر منبع و نام نویسنده مجاز است.
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید