درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

لطفا منو راهنمایی کنید

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
فراسورس
1394/11/21 09:50:35
سلام دوستان من کاردانی نرم افزارم و میخام در دوره کارشناسی ناپیوسته علمی و کاربردی ثبت نام کنم منتها من میخام در گروه آموزشی هنر ثبت نام کنم آیا امکانش هست با وجود اینکه کاردانی کامپیوترم ولی در رشته های دیگه تحصیل کنم.

ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید
author
sajad94
sajjjad94 abdevari
39 ماه قبل
سلام خدمت شما
بله دوست عزیز امکانش هست که برای مقطع کارشناسی تو یه گروه و رشته ی دیگه ادامه تحصیل بدید
اگه دفترچه رو کامل خونده باشید دقیقا جواب سوال شما تویه دفترچه ذکر شده
که نحوه ی گزینش و قبولی برای رشته ها به این صورته که اول اونهایی مقدم ترند که الویت رشته هاشون مربوط به رشته ی تحصیلیه
کاردانیشونه و در مرحله ی بعد دانشجوهایه بومی هر استانه و در مرحله بعد دانشجوهایی که رشته تحصیلی کاردانیشون
مرتبط نیست با رشته ایی که انتخاب کردند،با این اوصاف امکانش هست که شما برای مقطع کارشناسیتون تو رشته ی دیگه ایی ادامه تحصیل بدید
author
webself
الیاس یاری
39 ماه قبل
سلام ، بنده هم کارشناسی نرم افزار میخوندم ، وسط ترم دیدم سخت هست دولتی :| ، انصراف دادم و ثبت نام کردم دفترچه علمی کاربردی ، وقتی اسمم قبول شد انصرافیمو گرفتم و علمی کاربردی طبق علاقه رشته شبکه رو انتخاب کردم

بله شما میتونین . همه رشته ها که زیر مجموعه کامپیوتر هست میتونین ، مثل شبکه و آی تی و طراحی وب و....

راستی یادتون نره معدل اخرین مدرکتونو دقیق وارد کنید اگر بالا زده باشین سنجش ی ماه مغایرت معدل براتون میزنه و ممکن هست قبول نکنن

author
Mahdi Mohammadzadeh
Mahdi Mohammadzadeh
34 ماه قبل
بله هیچ مشکلی نیست. تو هر رشته و گرایشی که بخواین ادامه تحصیل بدین. از دوستان خودم از کاردانی امران رفت کارشناسی روانشناسی خوند ...
و همینطور در مقاطع بالا تر ارشد و دکتری.

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

دوره های پیشنهادی

تاپیک های پربازدید