درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

اعتبار مدارک سازمان فنی و حرفه ای

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
milad.fashi
میلاد فشی
1395/04/25 05:53:20
سلام
امروز رفتم آزمون تکنسین عمومی امنیت شبکه را در سازمان فنی حرفه ای دادم.طراح سوالات ، سوالات مزخرفی طرح کرده بود.بعضی از سوالات چند جواب داشتند و نیاز به جواب تشریحی داشتند.ولی 4 جوابی بود و ناچار بودی یک گزینه رو انتخاب کنی.در کل سوالات سخت نبود ولی چون استاندارد و خوب نبود حالت رو میگرفت.من کلاس هاشو شرکت نکردم و غیرحضوری امتحان دادم.خدا به داد بچه های پیام نور برسه.این طوری خیلی سخته.هرچقدر میخونی باز هم میترسی قبول نشی! چون نمیدونی از کجا سوال میاد چون تا حالا مدرس رو ندیدی!
از مراقب های آزمون هم خوشم نیومد.شل و ول بودند.حتی بعضی هاشون تقلب میرسوندن!!! کارت ورود به جلسه رو ازمون اصلاً نخواستن.اینها من رو نسبت به اعتبار این مدرک مردد کرده! واقعاً مدرکش ارزش داره !؟
author
Mahm00d
محمود خوبانی زاد
32 ماه قبل
سلام

نمی دانستم سازمان فنی و حرفه ایی دوره تکنسین امنیت شبکه رو داره ؟!!!
چه درس هایی در این دوره تدریس می شود؟

به نظر من دوره های فنی و حرفه ایی در رشته شبکه بیشتر برای دید داشتن در موضوع هستش.
author
mostafa lor
مصطفی چگنی
32 ماه قبل
اقا میلاد نمیشه به خاطر دیدن یک مرکز یا یک شعبه کل مرکز یا یک سیستم رو زیر سوال برد.

یه مثال واضح:یکی برا اولین بار از itpro دیدن میکنه و یه پست اموزشی رو میخونه میبینه که سطح اون اموزش خیلی نسبت به دانش اون فرد پایینتره باید بره کل itpro رو در فروم های دیگر زیر سوال ببره و بگه هیچی بلد نیستن همشون در واقع نه.
من خودم کسانی میشناسم که در فنی حرفه ای اموزش میدن و خیلی هم بار علمی دارن و برا دانش اموزاشون واقعا از جون و دل مایه میزارن.یه نکته دیه که این دوره زمونه همه بهش پی بردن مدرک نیاز هست اما الزامی نیست در واقع داداش بگو چی تو چمته داری اینحرف من نیست حرف خیلی از شرکت هاست که میری برا کار بهشون سر بزنی.
امیدوارم همه چی دستت اومده باشه.
یاعلی مدد حق نگهدارت.
author
milad.fashi
میلاد فشی
32 ماه قبل
اسمش تکنسین عمومی امنیت شبکه اس.در واقع همون سرفصل های + Security شرکت Comptia هستش
به نظر من هم داشتن مدرک شرط لازمه ولی شرط لازم و کافی نیست.مدرک بدون درک Paper ای بیش نیست.ولی من دوست دارم خودم رو هم محک بزنم.خودم رو تست کنم.دوست دارم توی جو علمی باشم.بلد بودن خیلی خوبه.ولی من بلد بودن و مدرک داشتن رو بیشتر دوست دارم.این طوری هم اعتماد به نفس ام هم بالا میره.برای مثال وقتی امتحان Security پلاس میدم و قبول میشم ، متوجه میشم تو باغ هستم و دارم یه چیزهایی یاد میگیرم.ولی این کافی نیست. باید بعد از گرفتن مدرک خودم رو بروز نگه دارم و باز هم مطالعه داشته باشم.
از طرف دیگه فکر میکنم کسی که مدرک نداره بیچاره خیلی دیر میتونه خودش رو اثبات کنه.حتی اگر غول IT باشه.خیلی دیر میتونه خودش رو اثبات کنه و اعتماد دیگران را جلب کنه.حتی ممکنه اصلاً کار گیرش نیاد !!!

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

دوره های پیشنهادی

تاپیک های پربازدید