درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

فعالیت در حوزه شبکه و برنامه نویسی در شهرستان

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
huser1369
1395/10/21 10:47:06
سلام ، شاید سوال درستی نباشه اگر که فکر کردید بی مورد حذف کنید یا بگید تا حذفش کنم . با تشکر ، 25 سالمه و تازه سربازیم تموم شده . قبل سربازه کمی برنامه نویسی می کردم و برای دانشگاه و یک اداره دولتی یک نرم افزار نوشته بودم که الان هم دارن استفاده می کنن ولی خوب حرفه ای به ابزارهای برنامه نویسی مسلط نیستم . سوالم اینه که اگر چند ماه وقت بزارم و برنامه نویسی یا شبکه رو دوره هاش رو بگذرونم می تونم به بازار کار وارد شم با توجه به این که تو یک شهر خیلی کم جمعیت زندگی می کنم و اگر نتونم کاری پیدا کنم و به شهر های بزرگ تر مهاجرت کنم آیا با توجه به نداشتن سابقه می تونم کار پیدا کنم یا نه ؟؟؟؟ و یک سوال تکراری تمام مقالات رو خوندم درباره شبکه یا برنامه نویسی ولی بازم می خوام بدونم با توجه به شرایطم کدومش رو ادامه بدم بهتره . با تشکر.

author
rasool1
rasool danesh
26 ماه قبل
سلام
هر چقدر یادبگیرین و تلاش کنید ضرر نمیکنید
به نظر من شبکه نیاز به یک زیر ساخت و بستر آماده داره اما برنامه نویسی رو داخل منزل به راحتی میتونید پیگیری کنید
سعی کنید هرکدوم رو ادامه میدین توی کار اولین باشین
author
mostafa.khademi
مصطفی خادمی اسلام
26 ماه قبل
سلام دوست عزیز
اگر دنبال یک کار زود بازده هستید حتما برنامه نویسی بهتر جواب میده
به طور مثال میتونید با 3 یا 4 ماه وقت گذاشتن طراحی وب رو شروع کنید و در قسمت گرافیک مشغول به کار بشید و به مرور قوی تر بشید و دز قسمت های backend کار کنید
ولی شبکه پروسه طولانی تری داره و خب به مراتب اگر شروع به بازده بکنه خوب جواب میده ولی متاسفانه اول باید تبدیل به یک آچار فرانسه بشید و راه سخت تری رو طی کنید
دیگه بستگی به نوع انتخاب خودتون و اینکه چقدر صبر و تحمل دارید داره
author
UNITY
محمد نصیری
24 ماه قبل
ITPRO ی عزیز خوش اومدید امیدوارم به پاسخ کامل سئوالتون در اینجا برسید ، ببینید اصولا روند کاریابی در ایران کمی مشکل هست ، مخصوصا در شهرستان ها و مخصوصا در حوزه شبکه که قطعا برای کسب تجارت واقعی نیاز به محیط کار واقعی هم هست اما در شهرستان ها کمتر چنین محیطی هست اما به لطف وجود تکنولوژی های مجازی سازی میشه با هزینه کردن برای خرید یک سخت افزار قوی تقریبا اکثر مواردی که در تهران و شهرهای بزرگ ایران آموزش داده میشه رو یاد گرفت و آموزش دید و نیاز به داشتن محیط کامل نیست اما خوب طبیعتا بحث کار جداست و باید دید کشش شهرستان شما چقدر هست در این زمینه ، در خصوص برنامه نویسی بستگی به علاقه شما و حوزه مورد نیاز بازار کار داره انتخاب شما ، یکی از مهمترین مزایای برنامه نویسی و به ویژه برنامه نویسی وب و موبایل امکان کار کردن بصورت آنلاین و Freelance هست که شما از خونه هم می تونید کار کنید و کسب درآمد کنید و فارق از محل جغرافیایی کسب درامد داشته باشید ، از طرفی اگر در هر حوزه ای تخصصی دارید و توانایی آموزش دارید می تونید با همین ITPRO شروع به برند سازی شخصی ، تولید ویدیوهای آموزشی و کسب درآمد کنید ، ما اینجا الان افرادی رو داریم که از شهرستان های محروم استان های کردستان ، آذربایجان غربی و شرقی و خوزستان و ... دارن تو سایت از طریق آموزش با کیفیت کسب درآمد می کنن با این روش شناخته میشن و خودش میشه رزومه کاری براشون و میتونن بعدها حتی اگر بحث مهاجرتی هم باشه به شهرهای بزرگ ازش به عنوان یک فاکتور خوب برای رزومه استفاده کنن ، این آموزشها می تونه حتی در قالب پاسخ دادن به سئوالات دیگران و فعالیت مثبت باشه ... ITPRO باشید

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

دوره های پیشنهادی

تاپیک های پربازدید