درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

مشورت در زمینه ادامه تحصیل در ارشد الکترونیک یا گذراندن مدارک سیسکو و مایکروسافت

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
KASRA
KASRA AREF
1394/06/25 12:06:38
سلام وقت همه دوستان به خیر
حقیقتش من امسال ارشد تو رشته الکترونیک قبول شدم.
از طرفی سن من یه خورده بالاست.تقریبا 33 سال سنمه.نمیدونم چیکار کنم ایا ارشد رو ادامه بدم بهتره یا اینکه این هزینه شهریه های دانشگاه رو بدم برای کلاس های ccna و msca؟
من تا دوسال پیش مغازه تعمیرات سخت افزار داشتم (از انجایی که دیگه الان دوره تعمیرات به نظرم جالب نیست و کارهای تعمیراتی جاشو به تعویضی داده)ولی به علت کاری که برام پیش اومد رفتم عسلویه برای انجام پروژه های شرکت.پروزه تموم شده والانم بیکار هستم.تو شهرمون هم زیاد از کارهای شبکه خبری نیست.موندم چه راهی رو انتخاب کنم.
از دوستان متخصص یه راهنمایی و مشورت می خواستم
موفق باشید
author
alirezazarifi9
Ali Zarifi
42 ماه قبل
سلام
به نظر من با توجه به حجم فوق العاده زیاد فارق التحصیلی تو ارشد و بعدش بیکاری بعد از آن ، همین الان این آفت و معضل رو در نطفه خفه کن . یعنی فقط درصورتی برو سراغ ارشد که کار تضمین شده ای داشته باشی وگرنه با توجه به سنی که داری اصلا این کار رو نکن. به نظرمن هرچه در توان داری بذار برای پیدا کردن کار حالا اگه احساس میکنی یه ccna ,mcsa رو کم داری ،اینا رو هم بگیر ولی هزینه برای ارشد حداقل الان گزینه مناسبی نیست.
author
Milad24
میلاد اسحاقی
42 ماه قبل
دوست عزیز پیشنهاد های مختلفی با توجه به شرایط و روحیه شما وجود داره اما به نظر من اگر تصمیم برای استخدام در مجموعه دولتی ( یا شبه دولتی !) ندارید بهتره خیلی برای ادامه تحصیل در دانشگاه سرمایه گذاری نکنید !! البته که با توجه به سن شما بعید میدونم استخدام رسمی برای شما مقدور باشه و قاعدتا کمی باید دقیق تر این موضوع بررسی کنید! البته قطعا داشتن مدرک دانشگاهی در کشور ما یک معیار و سند حساب میشه و با اینکه گذراندن دوره ارشد باز هم از نظر دانش تخصصی بعیده که به اطلاعات شما اطلاعاتی اضافه کنه اما باز هم داشتن مدرک جایگاه خودش داره . از نظر بازار کار توی قسمت شبکه به این موضوع شک نکنید که شما نیاز به یادگیری مارکت های توی این بازار هستید و اونها هم شامل سیسکو ، مایکروسافت ، لینوکس ، ویرچوالیزیشن و .... هست / اما یک نکته هم فراموش نکنید و اون هم این است که حقیقتا نباید انتظار داشته باشید تا با گذراندن مثلا دوره مایکروسافت یا صرفا سیسکو و یا .. دور های دیگر شما به راحتی مشغول به کار و درآمد مطلوب بشید و واقعیتی که خیلی ها از آن رد میشوند این است که برای یک متخصص خوب، کار خوب و درآمد خوب هست اما برای یک کارشناس عادی شبکه قطعا کار عادی و معمولی هست که شاید بدون دانش تخصصی هم قابل دسترس باشه ×× و این یعنی اینکه اگر می خواهید الان وارد این دنیا شوید و از این راه درآمد ایده آل و خوب داشه باشید باید زحمت بسیاری بکشید و زمان مناسبی هم کنار بگذارید و بعد از آن انشالله و به امید خدا می توانید درآمد مناسبی هم داشته باشید ، اما هیچ وقت واقعیت را فدای آرزو ها نکنید و البته که خواستن توانستن است .
author
mostafanorzade
Mostafa Norzade
40 ماه قبل
سلام.
دوست من بدون هیچ گونه شک و تردید و حتی بدون فکر کردن و مشورت کردن ، داشگاه رو رها کن.علم واقعی در بیرون از دانشگاست. من خودم لیسانس آی تی دارم ، اگر جزوه ای که تو داشگاه سر کلاس شبکه های کامپیوتری به گفتن رو نشونتون بدم....این مدارک نه داخل به درد میخوره نه اونور!!!جالب نیست؟؟؟

فقط هرچه زود فکر دانشگاه رو از سرتون بیرون کنید.

دوستدار شما

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

دوره های پیشنهادی

تاپیک های پربازدید