در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

فراسورس

لطفا منو راهنمایی کنید

سلام دوستان من کاردانی نرم افزارم و میخام در دوره کارشناسی ناپیوسته علمی و کاربردی ثبت نام کنم منتها من میخام در گروه آموزشی هنر ثبت نام کنم آیا امکانش هست با وجود اینکه کاردانی کامپیوترم ولی در رشته های دیگه تحصیل کنم.

ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید

#کامپیوتر
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
sajjjad94 abdevari

سلام خدمت شما

بله دوست عزیز امکانش هست که برای مقطع کارشناسی تو یه گروه و رشته ی دیگه ادامه تحصیل بدید

اگه دفترچه رو کامل خونده باشید دقیقا جواب سوال شما تویه دفترچه ذکر شده

که نحوه ی گزینش و قبولی برای رشته ها به این صورته که اول اونهایی مقدم ترند که الویت رشته هاشون مربوط به رشته ی تحصیلیه

کاردانیشونه و در مرحله ی بعد دانشجوهایه بومی هر استانه و در مرحله بعد دانشجوهایی که رشته تحصیلی کاردانیشون

مرتبط نیست با رشته ایی که انتخاب کردند،با این اوصاف امکانش هست که شما برای مقطع کارشناسیتون تو رشته ی دیگه ایی ادامه تحصیل بدید

الیاس یاری

سلام ، بنده هم کارشناسی نرم افزار میخوندم ، وسط ترم دیدم سخت هست دولتی :| ، انصراف دادم و ثبت نام کردم دفترچه علمی کاربردی ، وقتی اسمم قبول شد انصرافیمو گرفتم و علمی کاربردی طبق علاقه رشته شبکه رو انتخاب کردم

بله شما میتونین . همه رشته ها که زیر مجموعه کامپیوتر هست میتونین ، مثل شبکه و آی تی و طراحی وب و....

راستی یادتون نره معدل اخرین مدرکتونو دقیق وارد کنید اگر بالا زده باشین سنجش ی ماه مغایرت معدل براتون میزنه و ممکن هست قبول نکنن

فکر جدید == دنیای جدید
Mahdi Mohammadzadeh

بله هیچ مشکلی نیست. تو هر رشته و گرایشی که بخواین ادامه تحصیل بدین. از دوستان خودم از کاردانی امران رفت کارشناسی روانشناسی خوند ...

و همینطور در مقاطع بالا تر ارشد و دکتری.

09124520317
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....