در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

میلاد فشی

اعتبار مدارک سازمان فنی و حرفه ای

سلام

امروز رفتم آزمون تکنسین عمومی امنیت شبکه را در سازمان فنی حرفه ای دادم.طراح سوالات ، سوالات مزخرفی طرح کرده بود.بعضی از سوالات چند جواب داشتند و نیاز به جواب تشریحی داشتند.ولی 4 جوابی بود و ناچار بودی یک گزینه رو انتخاب کنی.در کل سوالات سخت نبود ولی چون استاندارد و خوب نبود حالت رو میگرفت.من کلاس هاشو شرکت نکردم و غیرحضوری امتحان دادم.خدا به داد بچه های پیام نور برسه.این طوری خیلی سخته.هرچقدر میخونی باز هم میترسی قبول نشی! چون نمیدونی از کجا سوال میاد چون تا حالا مدرس رو ندیدی!

از مراقب های آزمون هم خوشم نیومد.شل و ول بودند.حتی بعضی هاشون تقلب میرسوندن!!! کارت ورود به جلسه رو ازمون اصلاً نخواستن.اینها من رو نسبت به اعتبار این مدرک مردد کرده! واقعاً مدرکش ارزش داره !؟

#اعتبار #امنیت_شبکه #مدرک_سازمان_فنی_حرفه_ای
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

سلام

نمی دانستم سازمان فنی و حرفه ایی دوره تکنسین امنیت شبکه رو داره ؟!!!

چه درس هایی در این دوره تدریس می شود؟

به نظر من دوره های فنی و حرفه ایی در رشته شبکه بیشتر برای دید داشتن در موضوع هستش.

آرزومند آن مباش كه چيزي جز آنچه هستي باشي، بكوش در كمال آنچه هستي باشي. همیشه آغاز راه دشوار است،عقاب در آغاز راه پر می ریز د ولی در اوج حتی از بال زدن هم بی نیاز است! کسی که کوه را فتح کرد از سنگ ریزه ها شر و ع کرد.
مصطفی چگنی

اقا میلاد نمیشه به خاطر دیدن یک مرکز یا یک شعبه کل مرکز یا یک سیستم رو زیر سوال برد.

یه مثال واضح:یکی برا اولین بار از itpro دیدن میکنه و یه پست اموزشی رو میخونه میبینه که سطح اون اموزش خیلی نسبت به دانش اون فرد پایینتره باید بره کل itpro رو در فروم های دیگر زیر سوال ببره و بگه هیچی بلد نیستن همشون در واقع نه.

من خودم کسانی میشناسم که در فنی حرفه ای اموزش میدن و خیلی هم بار علمی دارن و برا دانش اموزاشون واقعا از جون و دل مایه میزارن.یه نکته دیه که این دوره زمونه همه بهش پی بردن مدرک نیاز هست اما الزامی نیست در واقع داداش بگو چی تو چمته داری اینحرف من نیست حرف خیلی از شرکت هاست که میری برا کار بهشون سر بزنی.

امیدوارم همه چی دستت اومده باشه.

یاعلی مدد حق نگهدارت.

mosifa.ir بازار بزرگ تجهیزات حفاظتی امنیتی ایران
میلاد فشی

اسمش تکنسین عمومی امنیت شبکه اس.در واقع همون سرفصل های + Security شرکت Comptia هستش

به نظر من هم داشتن مدرک شرط لازمه ولی شرط لازم و کافی نیست.مدرک بدون درک Paper ای بیش نیست.ولی من دوست دارم خودم رو هم محک بزنم.خودم رو تست کنم.دوست دارم توی جو علمی باشم.بلد بودن خیلی خوبه.ولی من بلد بودن و مدرک داشتن رو بیشتر دوست دارم.این طوری هم اعتماد به نفس ام هم بالا میره.برای مثال وقتی امتحان Security پلاس میدم و قبول میشم ، متوجه میشم تو باغ هستم و دارم یه چیزهایی یاد میگیرم.ولی این کافی نیست. باید بعد از گرفتن مدرک خودم رو بروز نگه دارم و باز هم مطالعه داشته باشم.

از طرف دیگه فکر میکنم کسی که مدرک نداره بیچاره خیلی دیر میتونه خودش رو اثبات کنه.حتی اگر غول IT باشه.خیلی دیر میتونه خودش رو اثبات کنه و اعتماد دیگران را جلب کنه.حتی ممکنه اصلاً کار گیرش نیاد !!!

The only way to do great work is to love what you do
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....