در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سینا جلال وندی

آیا ما اشتباه کردیم؟

تو فامیل،اغلب کسانی که شغل دولتی دارند،مثل پدرم،پسر عمه هام و... با تحصیلاتی کاملا نا مرتبط با شغلشون(مثلا یکیشون لیسانس الکترونیک داره،تو امور مسافرت راه آهن کار میکنه!!!)،اصلا رشته های IT و کارهای مرتبط با کامپیوتر رو جزو تحصیلات و شغل حساب نمیکنند.

با یه لحن تمسخر یا طعنه،میگن کامپیوتر هم شد رشته؟؟برنامه نویسی هم شد کار؟؟؟

طوری شده که کم کم پشیمون میکنند آدمو!!!

مگر ما اشتباه کردیم رفتیم سمت علایقمون؟

به بابام میگم‌کار،میگه فقط‌ کار دولتی....

خب من شاید نخوام کارمند بشم و پشت یه میز امروزم مثل دیروزم باشه....30 سال‌ بعد هم با افتخار(!!!!) بازنشسته بشم ،اما نفهمم اصلا چی شد.....

چرا اینجوری اند؟؟

نه اینکه ناراحت باشم از چیزی اما خب وقتی تو جمع این حرفو میزنند آدم سرخورده میشه.

شما اگر در چنین شرایطی قرار میگرفتید،چی میگفتید و جواب میدادید؟؟

#گفتگو #بحث_و_تبادل_نظر #انتخاب_رشته
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

سلام

شما بر اساس نظرات دیگران زندگی نمی کنید و حق انتخاب دارید.

من هم بشخصه با کار اداری و کارمندی مشکل دارم

وب سایت توسینسو

آرزومند آن مباش كه چيزي جز آنچه هستي باشي، بكوش در كمال آنچه هستي باشي. همیشه آغاز راه دشوار است،عقاب در آغاز راه پر می ریز د ولی در اوج حتی از بال زدن هم بی نیاز است! کسی که کوه را فتح کرد از سنگ ریزه ها شر و ع کرد.

آدم نباید برای حرف مردم زندگی کنه

من خودم واقعا به رشته مهندسی کامپیوتر علاقه داشتم و به خاطر همین با اینکه میتونستم رشته های پایه دانشگاه های سطح بالا مثل تهران و علم و صنعت قبول بشم اما مهندسی کامپیوتر رو بالاتر از اونا زدم و الان هم ترم 6 مهندسی کامپیوتر دانشگاه شاهدم

اگه بخوایم براساس حرف مردم زندگی کنیم باید قید خیلی از علایقمون بزنیم

اگه در مواجهه با اینطور حرفا از پتانسیل درآمدی این رشته و اینکه الان همون ادارات دولتی هم اکثر زیر ساخت هاش رو مهندسای کامپیوتر و برنامه نویس ها ساختن بگین فکر کنم دیگه از این جور حرفا نزنن

والا ما هم رشتمون غیر مرتبط اما از همین IT داریم نون می خوریم ...

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
ناربه

متننظر منم اینه که واسه خودت کار کن خیلی بهتره

چیه کار دولتی من الان خودم 5 ساله تو مراکز مختلف دولتی سر پروژه بودم حالم دارع بهم میخوره

دروغ خاله زنک بازی زیر اب زنی خود شیرینی جلو مدیر.........

همه اینارو دیدم

خدا رو شکر که پیمانکارم

حامد صفاری

سلام

من با نظرات رفقا موافقم

اما..........

چیزی ک باعث میشه من همیشه از اینکار لذت ببرم

ما ها باهوش ترین

زیرکترین تواناترین

توانمندترین ادم ها هستیم

*** وقتی ک همه ب در بسته میخورن این ماهاییم ک فرشته نجاتیم

این ماهاییم ک منعطفیم

این ماهاییم ک مغزمون گره گشاست

*

*

*

من هم کار ازاد کردم هم دولتی

خدارو شکر تو جفتش موفق بودم

نه این ک من خیلی شاخ باشم نه

*

رمز موفقیت ما اینه ک با منطق با نظم و باقانون و قواعدیم(حتی اگه خلاف کنیم)

پس اینکه به شما بگن ای تی یا رشته های کامپیوتر هم شد رشته و..............

برداشت من جز حسادت نیست-و این باعث بانی پیشرفته

و چ بسا خوبه

چون چزخ دنده ها هستن ک ماشین رو تکون میدن

*

پس سلااااااام چرخ دنده سلام ای دوست

ههه والا

یه پسر خاله دارم با دیپلم جوشکاری رفته تو ایرانخودرو (یه شرکت زیر مجموعه داره به نام پیکان قطعه) داره اونجا کار میکنه،

اونم برا ما شاخ و شونه میکشه :)

به نظر من حتی مهندسای عمران و برق و... هم حق ندارن اظهار نظری کنن چون اونام بصورت غیر مستقیم با برنامه نویسا سروکار دارن،برنامه هایی مثل اتوکد اگر نباشه.......

موافقم،فکر میکنم از حسودیه

یک جواب رو بدم خیال همتونم راحت کنم سیستم آموزشی و نظام ایران از پایه خرابه جوابشم همه میدونن چرا

موفق باشید..

با تشکر بهروز سیروس زاد کانال اطلاع رسانی من در تلگرام http://telegram.me/sirouszad/4
مصطفی چگنی

والا دااش گلم از یه نظر راس میگن چجوری بزار برات مثال بزنم:

(شما تو خونه نشستی یا داری چت میکنی یا داری بی هدف کتاب و فیلم اموزشی نگاه میکنی یعنی از یه شاخه به شاخه دیه پریدن)

یعنی میخوام بگم بهت یه دفعه یه پول درست حسابی از طریق این رشته سر سفره نبردی چرا مثال بالا رو زدم چون در سال های قبل به دردت دچار بودم و زدم به دل جاده و راهمو انتخاب کردم حالا من چیکار کردم:

من چند سال پیش با یه تیم حرفه ای پسیو کار وارد کار شدم که زیر ساخت انواع شبکه اماده میکردن ( شبکه.دوربین.دکل)هرچی بگی اینا حالیشون بود اقا تو 70 درجه گرما ماهشر ما کار میکردیم که به قول گفتنی ادم شدیم و تونستیم یه کار یاد بگیریم و خودمون واسه خودمون کار کنیم

حالا دوستان و اساتید عزیز این که بشینی تو خونه و غرغر کنی و غر بشنوی فایده نداره باید سربخوری بری پولو از زیر سنگم که شده بکنی بیاری تا دیه کسی برات قیف و قپی نیاد.

mosifa.ir بازار بزرگ تجهیزات حفاظتی امنیتی ایران
امیر مرادی

IT و کامپیوتر جز جداناشدنی زندگی امروزی شده.

برنامه نویسی و کلا کامپیوتر مغز میخواد که هر کسی نداره.

شما سخت نگیر داش

دروازه رو میشه بست ولی دهن مردم رو نه.

پیروز باشید

توکل،امید،تلاش رمز موفقیت
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....