در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

reza_5180

شرکت های دانش بنیان

با سلام خدمت دوستان ، ما چند نفری هستیم که مسلط به چند زبان برنامه نویسی، sql، طراحی سایت و ... هستیم. میخواستیم شرکت راه اندازی کنیم که کسب و کاری رو شروع کنیم ، طرح های زیادی هم داریم واسه پیاده سازی ، افرادی هستن که تجربه شون رو به تازه کار ها منتقل کنند؟ که چی کار کنیم؟ چی کار نکنیم؟ آیا از ما حمایت میشه در دانش بنیان؟ ممنون میشم راهنمایی کنید، شاید راهنماییتون تاثیری زیادی در کارهای آینده ما داشته باشه

#پروژه_دانش_بنیان_itpro #طرح_ها_و_ایده_های_استارت_آپی #دانش_بنیان_کردن_شرکت #تاسیس_شرکت_دانش_بنیان #تعریف_پروژه_دانش_بنیان #چگونه_شرکت_دانش_بنیان_ثبت_کنیم #ثبت_شرکت_دانش_بنیان
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
مسعود آورد

سلام

سوال خیلی خوب و مهمی پرسیدید

نمیدونم چرا کسی جوابی نداده

این چند سال که بحث استارت آپ توی کشور عزیزمون داغ شده یه سری شرکت هم به وجود اومدن به اسم شتابدهنده

این شتابدهنده ها میان توی تمام اون زمینه هایی که شما گفتید کمک و راهنماییتون میکنن،مربی در اختیارتون میذارن،سرمایه میلیونی در اختیارتون میذارن ( یکی از شتابدهنده ها 40 میلیون تومن سرمایه در اختیارتون میذاره )

یه دفتر کار توی تهران در اختیارتون میذارن و از 0 تا 100 کنارتون هستن و توی همه زمینه ها ( مثل اجرا،بازاریابی،جذب سرمایه گذار و ... ) کمکون میکنن و در ازاش یه درصدی از سود حاصل از کار شما رو برمیدارن

برای پیدا کردنشون همین " شتابدهنده " رو توی گوگل سرچ کنید

امیدوارم تو کارتون موفق باشید

. . اگر روزی 1 درصد در کار خود پیشرفت کنید، تا پایان سال 365 درصد پیشرفت کرده اید. موفقیت های بزرگ، با پیشرفت های کوچک روزانه حاصل میشود....
reza_5180

خوب اگه ما بریم و طرح مان را بیان کنیم، و مورد قبول واقع نشه، اونوقت علناً طرح ما دزدیده میشه با این روحیه ای که بعضی ها در ایران دارند. درسته؟

بعد این شرکت ها از طرحی که نمونه خارجیش باشه حمایت می کنند؟

شرکت های دانش بنیان چی؟

مسعود آورد

تو سایتاشون توضیح دادن و گفتن که ما طرح شما رو نمیدزدیم

من چندتا از نمونه کاراشون رو که نگاه کردم دیدم علاوه بر اینکه نمونه خارجیشون موجوده،نمونه های داخلی زیادی هم دارن

هدفشون کمک به ایده های بکر نیست،هدفشون اینه که فقط ایده شما رو عملی کنن...

. . اگر روزی 1 درصد در کار خود پیشرفت کنید، تا پایان سال 365 درصد پیشرفت کرده اید. موفقیت های بزرگ، با پیشرفت های کوچک روزانه حاصل میشود....
محمد نصیری

مسعود عزیز عذرخواهی می کنم که این رو میگم اما هیچوقت نه دنبال شتابدهنده برید و نه دنبال دانش بنیان ، خیالتون رو راحت کنم اینها چیزهایی هستند که شما از بیرون خوب می بینید و از داخل اصلا خوب نیستند ، شتابدهنده ها اصلا دنبال طرح های تجاری و کسب و کار و حمایت میلیونی و ... نیستند و هدفشون چیز دیگه ای هست که چند وقت دیگه متوجه خواهید شد ، در خصوص دانش بنیان هم شما باید یا طرح و الگوی نوآورانه و درآمد زا برای کشور داشته باشید که توجیه اقتصادی داشته باشه و خیلی ناب باشه تا بیان روی شما سرمایه گذاری و وام بدن و دانش بنیان بشید که در این صورت چند تا اعضای هیئت علمی میخاین و چند تا مدیر و مسئول دولتی که پارتیتون بشن و بقیش حل میشه در غیر اینصورت شما باید ببینید مدیر پارک علم و فناوری استانی که دارید چقدر پول میخاد که شما رو دانش بنیان بکنه و اصلا هم مهم نیست که طرحتون چیه یه وامی هست کی داده کی گرفته ... یه صدقه ای این وسط به چند نفر میدید و وام رو میگیرید و میشید دانش بنیان ... من الان آدمی رو میشناسم 4 تا شرکت دانش بنیان داره !!!! طرحش چیه ؟ نوآوری در یک نرم افزار مالی !!! همین ... 800 میلیون تومان وام گرفتن ... بعد ما میریم 20 تا طرح ملی که بنیه عملی کشور رو تکون میده ارائه می کنیم ... صد سال باید پشت بوروکراسی اداری بمونیم چون زیرمیزی نمیدیم ... به هر حال عزیز من دنبال کار خودت باش ... تلاشتو بیشتر کن امیدت به هیچکس تو این کشور نباشه ...

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
reza_5180

با این شرایط که میفرمایی خب بدون اینکه بفهمم چی قراره پیش بیاد در آینده برام، بنظرم لزومی نداره آدم خیلی خودش رو خبره کنه.درسته؟ الان مثلا یکی از دوستام شبکه رو داره یاد میگیره، من خودم جاوا و اس کیو ال و بقیه بچه ها هم هر کدوم یه چیزی، آخرش هم با این همه علم و طرح های عالی، آخرش هم یکی دیگه با همون بند پ میره و هر چیزی که هست و نیست و ماله خودش میکنه... |:

این پست توسط UNITY در تاریخ شنبه, 13 آذر 1395 حذف شده است.

دلیل: این پست ارتباطی به موضوع این سئوال ندارد ، بایستی در قالب سئوال جدید پرسید شود

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....