در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

reza_5180

آیا کار کردن بصورت Freelance فریلنس را توصیه می کنید ؟

سلام دوستان. خواستم نظرتون رو راجبه یک freelancer بدونم، بنظرتون خوبه؟ بعضیا قبولش دارن، بعضی ها هم رد میکنن، نظر شما چیه؟با این وضعیت اقتصادی که هر کسی با تواناییش سر کار نیست بنظرتون فری لنسر کار درستی هستش؟

لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
ارسطو  عباسی

فری لنسر بحثی هستش که جهانی شده، خیلی هم مفیده

وبسایت: Arastoo.net
sasan_blue

2 سال پیش تویاد لیست یاهوی من یه نفر بود هر هفته 5000 دلار پیپال واسه فروش میذاشت. اول فکر میکردم صرافه. بعد متوجه شدم فریلنسر php هست.

یک فریلنسر از کل دنیا کار میگیره نه از یک یا چند منبع محدود و کار مذاکره براش خیلی راحت میشه چون همه چی مکتوب هست و مستند و فقط میمونه قیمت گذاری که شفاف هم هست. بقیه ش بستکی به خود شما داره!

موفق باشید..

sajjjad94 abdevari

آقا من چند وقته دارم این پست رو دنبال میکنم متوجه اصل این پست نمیشم :)

فری لنسر یعنی چچچچچچچچچچچچچچه؟

ارسطو  عباسی

عموما فریلنسر به کسی میگن شرایط محیط مکان زمان و... براش مهم نیست مثلا داره توخونه شبا با یک لپ تاپ فیلم اموزشی برای ای تی پرو درست میکنه این میشه فری لنسر

وبسایت: Arastoo.net
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....