در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سیدرضا بازیار

معدل دانشگاه مهم تر است یا علم؟

من دانشجوی کاردانی دانشگاه پیام نور هستم و بین چند گزینه موندم که چیکار کنم؟ لطفا بگید کدوم راه بهتره؟

1- فقط درس بخونم که معدل بالا بیاد (بالای 16) اما چیزی رو یاد نگیرم

2- در کنار درس خوندن چند زبان برنامه نویسی (c \ c++ \ html \ css) رو هم یاد بگیرم و کتاب های ارشد رو هم بخونم (با معدل بین 14.5 تا 15)

3- درس رو بیخیال و فقط بچسبم به برنامه نویسی (c \ c++ \ html5 \ css3 \ javascript \ php \ sql) و کتاب های ارشد رو هم زیاد بخونم (معدل زیر 14.5)

به نظر شما کدوم راه میتونه آینده بهتری داشته باشه؟ خودم راه شماره 3 رو انتخاب کردم به دلیل اینکه مدرک پیام نور یکم عجیبه و کلاس ها غیر حضوریه و کتاب ها سنگین و سخت...

اگه ممکنه یکم توضیح بدید

#مدرک_یا_علم؟ #علم_یا_معدل؟ #علم_کامپیوتر #مدرک_پیام_نور
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
امین سالم

به قول یه بزرگواری دوره ی مدرک گرایی تو ایران تموم شده

دوره ای که فقط فرد رو بخاطر معدل و مدرک دانشگاهیش معتبر بدونن

بدون این که بخوان ببینن آیا علمش با معدلش همخونی داره یا صرفا خونده که نمره بگیره و نفهمه

الان دوره ای هستش که شرکت ها خصوصی و دانش بنیان سواد فرد براشون مهم تره تا صرف معدل .

معدلی که با علم باشه خیلی خوبه ولی بازم سواد و درک یه عمل بهتر از حفظ بودن روند اون کاره

I choose a lazy person to do a hard job , because a lazy person will find an easy way to do it

به هیچ عنوان درس دانشگاهی رو ادامه نده دوست من و با اینده خودت بازی نکن یک نگاهی بنداز به اطرافیان خودت در دانشگاه و ببین چقدر سواد فنی دارن !!! و شما در نظر بگیر سالانه چندین هزار نفر از کل دانشگاه های ایران فارغ التحصیل میشن فقط میرن نمره قبولی بگیرن تا بعد بهشون مدرک بدن پس این وسط کار گیر اوردن دانشجوها چه شود ؟ اگه می تونی همزمان با دانشگاه بری همین زبان های برنامه نویسی و دوره های شبکه رو یاد بگیری اونوقت گزینه 2 هم می تونه خوب باشه .

mohammadcom761@gmail.com
علی زوار

با سلام

مگر می شود کسی علم نداشته باشد و یا روش بدست آوردن نمره را بلد نباشد و معدلش بالا باشد و همیشه اولین ملاک در جذب کارشناس معدل است ولی این به تنهایی کافی نیست در عمل هر چه بیشتر بلد باشی و هر چه تجربه داشته باشی باز کم است.

موفق باشید.

اللهم صل علی محمد وآل محمد
ریحانه ترابی

اگه راه اول رو انتخاب کنی بشدت ضربه میخوری،و اصلن معدلت 20 هم که بشه ولی فقط محدود به یادگیری سرفصلای کتابای دانشگاهیت باشی بدرد بازار کار الان نمیخوره و بیکار میمونی. هم درس و هم کسب تخصص رو باهم داشته باش ولی بنظرم اگه کفه ترازوت بسمت تخصص سنگین تر باشه از معدلت بیشتر برد میکنی.

موفق باشی

حالا از برنامه نویسی هم که بگذریم...

اگه معدل من حداقل ۱۳ بشه (که بالاتر میشه) و بخوام امتحان ارشد بدم

تا زمان کنکور بتونم دیپلم زبان رو بگیرم و زبان تخصصی رو حدود ۸۰٪ جواب بدم

از درس های مشترک هر کدوم ۶ سوال میاد که کلا میشه ۳۰ سوال. و من ۱۰ تا از این ۳۰ سوال رو به صورت کامل پاسخ بدم که میشه حدود ۳۰٪

دروس تخصصی رو هم حدود ۱۰٪ جواب بدم

۱- میتونم با این آمار توی ارشد دانشگاه دولتی قبول بشم؟

۲- اگه توی دانشگاه دولتی در دوره ارشد معدل بالای ۱۶ بیارم دیگه معدل ۱۳ لیسانس برام مشکل ساز نمیشه؟

۳- من کلیه فیلم های دانشگاه صنعتی شریف رو از مکتب خونه دانلود کردم و دارم کامل روی این ۵-۶ کتاب تسلط پیدا میکنم که ۶ ماه قبل از ارشد تست ها رو هم بزنم و حتما قبول بشم. اما فیلم ها با کتاب های پیام نور کمی تفاوت دارن. مشکلی برام پیش نمیاد؟

ریحانه ترابی

من با معدل 16.31 و درصد 34 برا مشترکا و 8 برا تخصصی و زبان سفید رتبه م 900 شد که حتی شبانه هم قبول نشدم و غیر انتفاعی خیام و مجازی فردوسی قبول شدم گرایش هوش.

با این درصدایی که گفتی به سختی روزانه قبول میشی لب مرزی

علی زوار

با سلام

برای قبولی در ارشد بعد از خواندن مطالب کتابهای درسی تست زدن و شرکت در کلاسهای آمادگی برای آزمون ارشد ویا شرکت در آزمونهای آزمایشی خیلی تاثیر گذار هستند.

کسانی که با معدل بالا مخالفند یک سوال داشتم چرا دانشجویان دانشگاههای معتبر با معدل بالا سریعا جذب دانشگاههای معتبر خارجی می شوند و اینکه کسانی که مدارک بالاتر دارند چرا معدل کارشناسی آنها بالا تر از بقیه می باشد.

موفق باشید.

میتونید کارنامه رتبه های تک رقمی ارشد فناوری اطلاعات رو برام بزارید؟

علی زوار

با سلام

به سایتهای ماهان - پارسه و غیره می توانید مراجعه کنید ولی این درصدها نسبی است و سال به سال شاید فرق کند.

موفق باشید.

کارنامه سال 94

چیزی که من دیدم نه معدل مهم نه مدرک مهم هست نه تخصص

*ای قـوم بــه حج رفتـه کجایید کجایید* *معشــوق همیــن جـاست بیایید بیایید* *معشــوق تــو همسـایه و دیــوار به دیوار* *در بادیه ســـرگشته شمـــا در چــه هوایید* *گــر صـــورت بی‌صـــورت معشـــوق ببینیــد* *هــم خـــواجه و هــم خانه و هم کعبه شمایید* *ده بـــــار از آن راه بـــدان خـــانه بـــرفتیــــد* *یــک بـــار از ایـــن خانــه بــر این بام برآیید* *آن خانــــه لطیفست نشان‌هـــاش بگفتیــد* *از خــواجــــه آن خــــانـــــه نشانـــی بنماییـــد* *یک دستـــه گــل کــو اگـــر آن بـــــاغ بدیدیت* *یک گـــوهر جــــان کـــو اگـــر از بحر خدایید* *با ایــــن همـه آن رنج شما گنج شما باد* *افسوس که بر گنج شما پرده شمایید*
مهسا

به نظر من اول عملی یاد بگیری بهتره.. منم پیام نور درس میخونم میدونم چه وضعیتی داره:)))

نه اینکه بگم درس هیچی ولی خب هرجا بری اول ازت کار میخوان وقتی معدلت 20 باشه اما کار بلد نباشی به نظرت کی قبولت داره؟؟ همه میخوان کارشون راه بیوفته دیگه..

بعدشم تو پیام نور معدل 12 هم عالیه!! :)

سعی کن از رشتت چیزی یاد بگیری منم دارم همین کارو میکنم..

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....